info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRETZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRET

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRET - unikátní ošetření vrásek, strií a jizev s nevídanými výsledky již po prvním ošetření

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.

Jak Secret pracuje?

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence SECRET. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.

Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.
Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit.
Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

Délka ošetření: 110 min / aplikován znecitlivující krém EMLA: 45 min, zákrok: 30 min, následná aplikace aktivního séra, kyseliny hyaluronové, kolagenové masky: 35 min /.

Před ošetřením: Naneseme znecitlivující krém emla 30 – 40 min. Zákrok je pak vnímán jako mírné štípnutí.
Doporučené ošetření: 1 – 3 s časovým odstupem 4 – 5 týdnů
Doporučené ošetření u strií:  2 - 6 ošetření

Časté dotazy k technologii

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí SECRET? Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí? Kolik ošetření je potřeba? Jaký je výsledek ošetření?

Rezervační (kontaktní formulář)

Zobrazit celou mapu