info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Péče o pleť

X

Zarezervovat termín

Staráme se o Vaši pleť

Ošetření s ACTILIFT 3S

Kosmetický přístroj francouzské výroby SIMONE MAHLER nabízí ošetření proti věku s nejnovějšími technologiemi, které vyhovují všem požadavkům stárnutí pleti (vrásky, chybějící pevnost, tonicita, jas a homogenita barvy pleti).
Speciální ošetření tímto přístrojem  nabízí ošetření ACTILIFTEM 3S + manuální techniku.

Obsahuje:
Soft peeling: Eliminuje odumřelé kožní buňky, nečistoty a dokonale čistí pleť do hloubky. Pokožce přináší jemnost a jas.

Radiofrekvence: Prohřívání do hloubky pomocí radio-frekvence. Pokožka je nabobtnaná, pevnější a tonizovanější. Ovál se vykresluje.

 

Sekvenční ultrazvuk: Aktivní průnik účinných látek. Eliminace toxinů pro rozzáření barvy a rozjasnění pokožky. Odblokování tkáně, váčků a kruhů pod očima, zmírnění vrásek, ovál tváře vyrýsovaný, pleť je zpevněná.

Cílem ošetření: viditelné protivráskové výsledky.

Délka ošetření: 90 min.

 

Mikromasáž očního okolí včetně aplikace očních liftingových náplastí, očního séra a masky.

Chemický peeling LPG včetně luxusního ošetření

Chemický peeling Dr.Rimpler.

Mikromasáž očního okolí.

 

EAUTY TERAPIE ERICSON LABORATOIRE

Tento beauty koncept je díky své rychlé účinnosti určen všem:
Hledajícím metodu péče o pokožku obličeje a těla s viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zásahů.

ERICSON LABORATOIRE

poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů. Účinnost spočívá v tom, že veškeré produkty Ericson Laboratoire jsou francouzské a čerpají svou sílu z přírody. Jsou pravidelně testovány nezávislou laboratoří na účinnost, bezpečnost a nedráždivé působení.


Speciální ošetření ERICSON LABORATOIRE


SKINJEXION

Bezpečná protivrásková terapie, kombinace 3 HI-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik.

SUPREME DHE.AGE

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky, řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrny, žilky.

FEMINITY

Řešení hormonální disbalance a ochrana kmenových buněk. Uchování mladistvého vzhledu, zdroj hydratace a přirozené regenerační schopnosti. Dermokosmetická aplikace Nobelovy ceny za medicínu v oblasti kmenových buněk. Péče o pleť určená pouze pro ženy.

HYDRA CLINIC

Inovativní hydratační a vyživující řada, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu. Čtyři nejnovější látky z biomedicíny pro účinnou hydrataci, hojení a regeneraci. Aplikace objevu oceněného Nobelovou cenou za AQUAPORINY.

PERFECTION

Inovativní péče s trojím účinkem pro zesvětlení pokožky a odstranění pigmentových skvrnek.

ENZYMACID

Peelingové ošetření vícenásobným účinkem využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problému: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť.

ACTIBIOTIC

Antihormonální ošetření pro smíšenou, mastnou pleť a pleť náchylnou k akné. Stimulace vlastních přirozených antibiotik kůže.

BIOPTIC

Efektivní řešení všech problémů očního okolí – vrásky, váčky, tmavé kruhy, zvýšená reaktivita.

SLIM FACE LIFT

Účinná liftingová řada na lifting a zpevnění kontur obličeje, když je potřeba zároveň zeštíhluje.


 

 

 

 

Rezervační (kontaktní formulář)

Zobrazit celou mapu