Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

CELLU M6 INTEGRAL - LPGZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

CELLU M6 INTEGRAL -  LPG

Co je podstatou přirozeného hubnutí

Navzdory vašemu dokonale zdravému životnímu stylu se tukové buňky (adipocyty) většinou více ukládají, než uvolňují. Když se nahromadí tuk a voda v buňkách, jejich stěny (septa) začnou napínat pokožku, objevují se celulitidní dolíčky.

Tyto tukové oblasti, nevzhledné a často bolestivé odolávají cvičení i dietám. Současně se s přibývajícím věkem snižuje produkce kolagenu a elastinu v "buňkách mládí" (fibroblasty), což způsobuje ochabnutí pokožky.

Jaké existují typy celulitidy?

Otoková celulitida:

způsobuje ji zadržování vody jako důsledek zhoršeného krevního a lymfatického oběhu. Je nutné obnovit přirozenou látkovou výměnu a odstranit toxiny z těla.

Tuková celulitida:

často souvisí s nadváhou. Je třeba cíleně stimulovat "zeštíhlující" buňky a nastartovat v těle proces lipolýzy (štěpení tuků) pro přirozené uvolňování tuků.

Fibrózní celulitida:

dlouhodobá, kompaktní a často bolestivá fibrózní celulitida se odstraňuje nejobtížněji.

Přirozená a příjemná technika mobilizace kožních tkání pro podporu látkové výměny.

Současně stimuluje uvolňování odolných tukových zásob, vyhlazuje celulitidu a zpevňuje pokožku s dlouhodobým efektem.
K vyvážené stravě a pravidelné fyzické aktivitě nabízí ENDERMOLOGIE® BODY profesní ošetření na míru přesně podle Vašich potřeb. Dlouhodobý efekt přístrojového ošetření podpoří i speciální LPG kosmetika.

Přístroj Cellu M6 Integral umožňuje stimulaci tkáně pomocí ROLL techniky více rotačními směry, čímž se uvolní vazivová septa a naruší vazivová vlákna.
Ošetření uvolňuje napětí a vyhlazuje celulitidu. Obnoví se krevní mikrocirkulace a činnost lymfatického systému nezbytného k odplavení odpadních látek z těla.

Pro zpevnění kůže kombinuje nejnovější generace Cellu M6 masážní technikou ROLL se sekvenčním sáním .Tím cíleně stimulujeme buňky omlazující pokožku zvané fibroblasty.
Na základě LPG mechano-stimulace začnou tyto buňky znovu vytvářet kolagen a elastin – díky nim je pak kůže pružnější a pevnější. Výsledkem je pevnější, hutnější pokožka jako byste podstoupili lifting bříška.

Patentovaná terapeutická hlavice na přístroji CELLU M6 nejnovější generace umožňuje výraznou mobilizaci tkáně pro rychlejší výsledek a afekt, které lze manuálně jen obtížně konkurovat. Účelem ošetření je stimulovat cíleně partie těla tak, aby se lymfa postupně vrátila do svého normálního oběhu. Proudění žilního a lymfatického oběhu se zrychlí, prokazatelně se mobilizuje téměř litr vody pro okamžitou úlevu a komfort.

Cellu M6 Tělo: žena

Cellu M6 Tělo: muž

Přijďte vyzkoušet oblíbená LPG ošetření. Rozumějte svému tělu.
Získejte pevnější, štíhlejší a dokonale vytvarovanou postavu účinnou cestou k přirozené kráse.

Časté dotazy k technologii

JAK OŠETŘENÍ ENDERMOLOGIE PROBÍHÁ? JE TO BOLESTIVÉ?

Kontaktní formulář