info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

O nás

X

Zarezervovat termín

Zjistěte o nás více

DERMA BODY CLINIC

Derma Body Clinic nabízí služby v oblasti estetické péče o tělo a pleť. V péči o pleť nabízíme klientům ošetření medikosmetikou a ošetření nejmodernější přístrojovou technologií.

Dosahujeme ty nejlepší výsledky v oblasti omlazení, rozjasnění pleti, vyhlazení středně jemných a hlubších vrásek, v remodelaci kontur obličeje, vypnutí ochablé pleti, léčby akné a pigmentací. Za výsledky naší práce ručíme.

V oblasti péče o tělo nabízíme účelné a prověřené technologie, k modelaci postavy, především redukce tuku na vybraných partiích, odstranění celulitidy, léčbu strií a povadlé kůže. Pomůžeme Vám snížit nadváhu, zmenšit objem u konkrétní problematické partie, a to co nejbezpečněji s tím nejlepším výsledkem.

Používáme nejkvalitnější materiály, bezpečné s nejlepším efektem.

Speciální ošetření jsou prováděny nejúčinnějšími a nejmodernějšími přístroji a technologiemi. V mezinárodním hodnocení jsou ohodnoceni jako jedny z nejkvalitnějších a zdravotně bezpečné. Vše v luxusním a moderním prostředí. Při všech ošetřeních dodržujeme všechny protokoly, pracujeme tak, aby všichni naši klienti byli spokojení.

Na klinice Vás čeká příjemný profesionální tým.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým Derma Body Clinic.

Kontaktní formulář