Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Kosmetické ošetření pletiZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření pleti

BEAUTY TERAPIE ERICSON LABORATOIRE

Tento beauty koncept je díky své rychlé účinnosti určen všem:
Hledajícím metodu péče o pokožku obličeje a těla s viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zásahů.

 

Ericson

 

ERICSON LABORATOIRE

poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů. Účinnost spočívá v tom, že veškeré produkty Ericson Laboratoire jsou francouzské a čerpají svou sílu z přírody. Jsou pravidelně testovány nezávislou laboratoří na účinnost, bezpečnost a nedráždivé působení.

Speciální ošetření ERICSON LABORATOIRE

SKINJEXION
Bezpečná protivrásková terapie, kombinace 3 HI-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik.

SUPREME DHE.AGE
Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky, řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrny, žilky.

HYDRA CLINIC
Inovativní hydratační a vyživující řada, která je výsledkem technologického a vědeckého výzkumu. Čtyři nejnovější látky z biomedicíny pro účinnou hydrataci, hojení a regeneraci. Aplikace objevu oceněného Nobelovou cenou za AQUAPORINY.

PERFECTION
Inovativní péče s trojím účinkem pro zesvětlení pokožky a odstranění pigmentových skvrnek.

ENZYMACID
Peelingové ošetření vícenásobným účinkem využívající pět dermokosmetických inovací. Zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a zčervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problému: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená pleť.

ACTIBIOTIC
Antihormonální ošetření pro smíšenou, mastnou pleť a pleť náchylnou k akné. Stimulace vlastních přirozených antibiotik kůže.

BIOPTIC
Efektivní řešení všech problémů očního okolí – vrásky, váčky, tmavé kruhy, zvýšená reaktivita.

SLIM FACE LIFT
Účinná liftingová řada na lifting a zpevnění kontur obličeje, když je potřeba zároveň zeštíhluje.

BIOLOGIC DEFENSE
PRO ŽENY VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ A VŠECH TYPŮ PLETÍ VČETNĚ PLETI CITLIVÉ, REAKTIVNÍ A S KOŽNÍMI DERMATÓZAMI.
Doporučuje se jako startovací na zlepšení účinku jiných řad. Přispívá k řešení kožních problémů - dermatitidy, růžovky, lupenky, ekzému, akné, suchosti, přecitlivělosti. Hydratuje, revitalizuje, projasňuje pleť, působí anti-agingově. Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí, a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou.

VITAMIN ENERGY
PŘEVRATNÁ DYNAMIZUJÍCÍ PÉČE UMOŽŇUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ DOBITÍ PLETI!
Energetický koktejl stabilizovaných  multivitamínů s rostlinným taurinem pro zajištění všech základních potřeb kůže: vyhlazení vrásek, zpevnění kůže a její rozzáření, lymfatická detoxikace a zrychlení kožního metabolismu.

PUR OXYGENE
AKTIVNÍ OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM
Řada, která chrání pleť před zrychleným stárnutím (znečištění způsobené UV zářením a modrým světlem), poskytuje ucelené řešení pro tyto každodenní negativní vlivy. Pročištěná, obnovená, chráněná a stimulovaná pokožka opět dokáže zcela plnit svou funkci.

 

Kontaktní formulář