info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Laserová epilace přístrojem ELYSIONZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Laserová epilace přístrojem ELYSION

Přístroj využívá vlnovou délku 810 nm diodový laser, který je účinným a prověřeným zlatým standardem v oblasti laserové epilace .
Světlo o vlnové délce 810 nm je absorbováno melaninem ve folikulech , zároveň je při této vlnové délce  výrazně redukována absorbce vodou a hemoglobinem.
Tím pádem je tento typ ošetření pro dermis výrazně šetrnější.

Tato unikátní technologie zaručuje bezbolestné a rychlé ošetření.
Chladící systém zaručuje vysoce efektivní chlazení, které je využíváno k ochraně ošetřovaných partií. Tento přístroj zahřívá folikuly postupně, za pomoci nízké frekvence a opakovaných pulzů. Teplota se místo nárazového zvýšení  akumuluje do té doby, než je dostatečně vysoká na to, aby folikuly zničila.

Výhody:

Kolik ošetření je potřeba?

Dodavatelé doporučují minimálně tři ošetření, ale ze zkušenností pro úplné odstranění chloupků doporučujeme 6. - 8 . ošetření ( záleží i na tom jakou část těla epilujeme).
Opakovaná ošetření jsou nutná z toho důvodu, že jsou ošetření účinná pouze na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu.
Zákrok je nutno opakovat po dvou až třech týdnech. Podle lokality si zvolíme správný interval Vašich návštěv.
Lze ošetřovat jak světlé, tak tmavé chloupky.

Omezení před a po ošetření.

Po dobu 3. -5. týdnů před ošetřením chloupky NEVYTRHÁVEJTE. Můžete je ale stále holit nebo zastřihovat.
Den před ošetřením chloupky oholte do hladka.
Po ošetření doporučujeme na pokožku několik dní používat přípravky s panthenolem a vyhnout se návštěvám sauny, bazénů, solární studia.
Do podpaží min. 12 hodin neaplikujte  sprejový deodorant. Nevystavujte ošetřovanou oblast UV záření alespoň 2 týdny po ošetření popř. můžete používat krémy s SPF 50.

Kontraindikace

Kontaktní formulář