info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRETZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRET

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRET - unikátní ošetření vrásek, strií a jizev s nevídanými výsledky již po prvním ošetření

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.

Jak Secret pracuje?

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence SECRET. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.

Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.
Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit.
Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

Délka ošetření: 110 min / aplikován znecitlivující krém EMLA: 45 min, zákrok: 30 min, následná aplikace aktivního séra, kyseliny hyaluronové, kolagenové masky: 35 min /.

Před ošetřením: Naneseme znecitlivující krém emla 30 – 40 min. Zákrok je pak vnímán jako mírné štípnutí.
Doporučené ošetření: 1 – 3 s časovým odstupem 4 – 5 týdnů
Doporučené ošetření u strií:  2 - 6 ošetření

Časté dotazy k technologii

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí SECRET? Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí? Kolik ošetření je potřeba? Jaký je výsledek ošetření?

Kontaktní formulář