Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

PlazmaFrax - omlazení plazmouZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

PlazmaFrax - omlazení plazmou

Ošetření plazmaterapie bez jediné kapky krve

je absolutní novinka v estetické medicíně. Unikátní ošetření plazmovými toky, odstraní vrásky, kruhy, otoky pod očima, akné pigmentaci, strie, jizvy a celkově oživuje pojivové tkáně.
Technologie PlazmaFrax generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání i prostřednictvím specifických mechanismů k dosažení účinného exfoliačního efektu, reparace, zpevnění a pružnosti a podporuje obranu a posílení tkáně. Plazmová technologie je doprovázena účinnou léčbou infračerveným paprskem, jehož hlavním úkolem je stimulovat buněčný metabolismus a místní mikrocirkulaci.

Indikace

Energie emitovány plazmou dosahuje hluboko do pokožky, kde stimuluje regenerační procesy a tvorbu nových kožních buněk. V důsledku způsobuje efekt přirozeného peelingu, při kterém se z pokožky odstraní odumřelé buňky a výsledkem je pokožka s výrazně mělčími vráskami, která je projasněná a vitální. Teplo, které vzniká při plazmě, stimuluje procesy novotvorby kolagenu a elastinu a regeneraci vláken, které již ztratily svou elasticitu a flexibilitu. Jemná elektroléčba má rovněž velmi pozitivní vliv na stav pokožky.

Použití proudu o specifické frekvenci také způsobuje „taháni“ molekul vody ze spodnějších vrstev pokožky. Částice vody mají polární konstrukce. Vzhledem k dopadu kladných a záporných nábojů mezi částicemi a elektrického pole působící na povrch pokožky, jsou vodní molekuly přitahovány k povrchu vrstvy dermis. Lepší hydratace vnějších vrstev podporuje redukci vrásek, které se vytvořily v důsledku odvádění vody z pokožky. Současně zlepšuje biochemické procesy, které se odehrávají v kožních buňkách.

Při použití vysokofrekvenčního proudu na kůži se produkuje ozón, který má velmi silný baktericidní účinek. Molekula ozonu nese jak pozitivní, tak negativní náboj, zatímco anaerobní bakterie způsobující vznik akné nesou pouze negativní. Vzhledem k přilákaní pozitivních i negativních nábojů, jsou ozonové částice přitahovány k buněčné membráně bakterie. Výsledkem je poškození proteinu buněčně membrány buňky a tím zničení buněčné steny. Buňky kůže mají strukturu cytoplazma a mají schopnost měnit potenciál buněčné membrány, které je chrání proti působení ozonu.


Působení ozonu má trojí účinek:

Jádra kyslíku vytvořená během rozkladu ozonu reagují se stavebními složkami buněčných membrán, nenasycenými mastnými kyselinami, fosfolipidy, bílkovinami, které obsahují cystein, methionin, histidin a způsobují destrukci bakteriálních buněk a redukcí lokálních zánětlivých stavu.

Účinnost použití přístroje PlazmaFrax byla prokázána v následujících oblastech:

PlazmaFrax využívá nejnovějších úspěchů dosažených na poli kosmetického ošetření a estetické medicíny.
PlazmaFrax je ideální způsob omlazení, obnovení zdraví a vitality pleti.

Obličejové zákroky:

Délka ošetření: 60 min. včetně aplikace aktivní účinné látky a pleťové masky.
Doporučené ošetření: 6 -10 s odstupem jednoho týdne

Kontaktní formulář