Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Rázová vlna D-ACTOR AWT STORZZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Rázová vlna D-ACTOR AWT STORZ

V současné době jsou s velkým úspěchem používány akustické vlny pro léčbu bolesti a při léčbě enthesopathií.

Nedávné studie ukázaly, že akustické vlny vyvolávají biologické účinky, které stimulují metabolické procesy a při použití v estetické medicíně zlepšují pružnost pojivové tkáně.
Akustické vlny snižují stávající metabolické poruchy a stimulují odbourávání tuku v tukových buňkách. Zlepšují elasticitu vláken pojivové tkáně a pevnost kůže, čímž se snižují viditelné známky celulitidy, dolíčky a hrboly.
Během studií provedených pomocí aplikátoru D-ACTOR® byl posouzen efekt radiální AWT® za řízených standardizovaných podmínek ošetření byla prokázána neustále se zvyšující elasticita kůže po dobu tří měsíců.

Kůže začíná stárnout již po 20. roku našeho věku. V pojivové tkáni se udržuje méně vlhkosti a buněčná obnova se zpomaluje. Výsledkem snížené elasticity vazivových vláken jsou vrásky.
Pevnost tkáně, za níž jsou zodpovědná kolagenní vlákna, se snižuje. Účinky tohoto procesu jsou nejvíce patrné v naší tváři. Nejčastějšími projevy jsou hluboké nosoretní rýhy, ochablé kontury, povislá kůže pod bradou, vrásky na čele a jemné linky kolem rtů, jemné vrásky na tvářích a okolo.
Během ošetření AWT® jsou akustické vlny jemně přenášeny povrchem kůže do těla. Akustické vlny stimulují fibroblasty hluboko v kůži a dochází k obnovení tvorby kolagenu a elastinu. Tím dochází ke stimulaci buněčné obnovy a následně ke zlepšení pevnosti a pružnost pokožky. Pleť je pak pevnější a hladší. Proto je tato metoda velmi vhodná k ošetření pleti na obličej a oblasti brady.

Neinvazivní ošetření je ideální například pro ošetření vrásek v obličeji a zlepšení pevnosti kůže břicha, horní části paží a stehen. Vyšetření diagnostickým zobrazovacím ultrazukem před a po ošetření umožňuje sledovat účinnost procedury.

Pro celulitidu typická pomerančová kůra nebo vzhled matrace postihuje 90 % všech žen. Celulitida je způsobena paralelní strukturou svazků kolagenních vláken, která usnadňuje tukovým buňkám vyboulení směrem vzhůru, k povrchu kůže. Kromě toho snížená microcirculace způsobuje fibrosklerozu pojivové tkáně, což stav kůže zhoršuje.

Celulitida

Typická struktura pomerančové kůry postihuje až 80% žen. Zvětšené tukové buňky jsou vytlačovány proti povrchu kůže a vytvářejí na kůži typickou strukturu pomerančové kůry. Nepružná vazivová tkáň se neprotahuje a to vede k nežádoucímu důlkovitému vzhledu kůže.

Obličejové vrásky

Novinkou v aplikacích rázové vlny je velmi účinné ošetření vrásek na obličeji. Ošetření je příjemné a bezbolestné.
Po sérii ošetření AWT dochází ke zlepšení struktury kůže, vypnutí pokožky, zpevnění kontury tváře, vyhlazení drobných vrásek obličeje a zjemnění nosoretních rýh.
Ošetření je bezbolestné. Je doporučeno 7 ošetření 1x týdně. Efekt je dlouhodobý, minimálně 9 měsíců po ukončení série 7 ošetření.

Vypnutí svalové a vazivové tkáně, strie

Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 8 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série minimálně 9 měsíců.

Doporučení

Ošetření celulitidy AWT by mělo být doprovázeno fyzickým cvičením, úpravou jídelníčku a doplněním dostatečného množstvím tekutin pro zajištění vyloučení odpadních produktů z tkáně. Dodržování těchto doporučení přispívá k rychlejšímu a lepšímu výsledku celé léčby.
Ošetření není omezeno věkem pacienta, zlepšuje postavu, zmenšuje obvod ošetřovaných oblastí těla a pomáhá kůži znovu získat svoji přirozenou pružnost a pevnost.

 

Časté dotazy k technologii

Na jaké partie se zaměřit? S čím pomůže akustická rázová vlna? Jak akustická rázová vlna funguje? Jaké jsou účinky ošetření? Celulitida – co mohu očekávat?

Kontaktní formulář