info@dermabodyclinic.cz Praha: +420 703 146 555Zlín: +420 736 627 000 icon facebook

Vital InjectorZamluvit termín

X

Zarezervovat termín

Vital Injector

Dokonalá technika omlazení pokožky 

hydratace, zlepšení elasticity pokožky, vyhlazení jemných vrásek pod očima, zpevňuje pokožku na krku, dekoltu a na hřbetech rukou.
Procedura je vhodná ke zlepšení struktury zjizvené kůže, po prodělaném akné nebo kůže poškozené sluncem.

 

Další využití : k plošnému ošetření celulitidy na stehnech a břiše, léčba alopecie.

Vital Injector je unikátní bezpečná technologie, umožňující   pomocí 5 ti mikrojehliček v aplikátoru přístroje, rovnoměrné,  přesné  dávkování do dané hloubky , aplikovat  kyselinu hyaluronovou  pro lepší a trvanlivější efekt vypnutí vrásek a hydrataci pokožky. Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky, díky aktivaci a růstu kolagenových vláken. Tím pokožka získá lepší tonus a elasticitu.
Efekt po zákroku je dlouhodobý a okamžitě viditelný, mikro vpichy a případné drobné modřinky vymizí během pár dní.

Na jakém principu Vital Injector pracuje:

Přístroj aplikuje účinné látky do kůže aplikační pistolí, kdy se přiložením na kůži a stisknutím pistole vytvoří podklad. Pomocí mikrojehliček v aplikátoru pistole aplikujeme účinnou látku do kůže. Jde o komfortnější technologie (Mezoterapie). Vital Injector zajišťuje bezpečně stály tlak, jednotné množství látky a stálou hodnotu hloubky.

Viditelnost efektu po zákroku

Délka účinku hloubkové hydratace pomocí Vital Injectoru je v porovnání s ostatními metodami podobná. Pleť je po ošetření během 6 až 8 měsíců viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

Obličejové zákroky:

Účinné aplikační látky:
Vlastní plazma Kyselina hyaluronová

Délka ošetření: 110 min / aplikován znecitlivujícíí krém EMLA: 45 min, zákrok: 30 min včetně aplikace aktivního séra, kyseliny hyaluronové, následná aplikace pleťové masky: 35 min /

Doporučené ošetření: 1 - 2

Kontaktní formulář